ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Дата: 05.09.2023 11:59

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: товариство з обмеженою відповідальністю «НОВІС-ТРЕЙД» (ТОВ «НОВІС-ТРЕЙД»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 43645208.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти суб’єкта господарювання: 03144, м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, буд. 1, корп. 6, оф. 33/1, тел. (050)6039095, e-mail: novistrade2020@gmail.com.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 39214, Полтавська обл., Полтавський р-н., с. Вітрова Балка, вул., Польова 1А.

Мета отримання дозволу на викиди: визначення параметрів джерел викидів, визначення якісних та кількісних характеристик окремих забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, розробка нормативів гранично допустимих викидів; регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Підприємство отримує дозвіл вперше.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: відповідно до ПКМУ від 13.12.2017 № 1010 дана планована діяльність підпадає під критерії визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, автозаправна станція існуюча, діяльність змін не зазнавала.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): автозаправна станція призначена для приймання, зберігання і заправки автотранспорту нафтопродуктами та скрапленим вуглеводневим газом (суміш пропану та бутану). Джерелами впливу на стан атмосферного повітря є: 2 дихальні клапани резервуарів з бензином; дихальний клапан резервуарів з дизпаливом; 1 запобіжний клапани резервуару ЗВГ; двостороння ПРК для заправлення бензином; 1 одностороння ПРК для заправлення дизпаливом; двостороння ПРК для заправлення ЗВГ.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: бутан – 0,3739 т/рік; ‌бензин (нафтовий, малосірчистий, в перерахунку на вуглець) - 0,01914 т/рік; ‌вуглеводні насичені С12-С19 - 0,0036651 т/рік;  пропан - ‌0,2633 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання, перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання, дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачається.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Обсяги видів забруднюючих речовин не перевищують затверджені граничнодопустимі нормативи викидів, а викиди, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дня публікації до Полтавської обласної військової адміністрації за тел. (0532) 56-17-18.