Дата: 05.09.2023 10:03

28 серпня 2023 року відбулась обласна серпнева конференція педагогічних працівників "Освіта Полтавщини: навчаємось попри все!", на якій обговорили найактуальніші питання нового 2023/2024 навчального року в умовах воєнного стану та визначили стратегічні пріоритети розвитку освіти у новому навчальному році.

Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих ( померлих) захисників і захисниць України представила голова групи " Освіта, наука і працевлаштування"  Пругло Ольга Михайлівна.  Також, на конференції було висвітлено наступні тези:
- консультативний супровід дітей військовослужбовців, членів їх сімей, загиблих ( померлих) захисників і захисниць України;
- основні завдання Консультативної ради;
- напрямки роботи Консультативної ради;
- підтримка педагогічних працівників у наданні якісного соціально- психологічного супроводу дітей та їх батьків, опікунів- військовослужбовців;
- співпраця і взаємодія з територіальними громадами Полтавського району.

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників стала платформою для об’єднання освітян, визначила найважливіші пріоритети на 2023-2024 навчальний рік.