21.09.2023 Р. ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

Дата: 01.09.2023 16:56

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд проекту «Детальний план території земельної ділянки комунальної форми власності (кадастровий номер 5324087704:04:001:0030, площею 0,0781 га по вул. Кучеренка 30 в с. Нижні Млини) в адміністративних межах Щербанівської сільської ради, що розташована в кварталі житлової садибної забудови».

Розробник: ФОП Пастушенко М.В.,

ГАП: Пастушенко М.В.

Замовник: Виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавської області;

2. Про розгляд проекту «Детальний план території оздоровчого комплексу «Глухомань», розташованої за межами населених пунктів в адміністративних межах Щербанівської сільської ради».

Розробник: ТОВ «Консультаційний центр».

ГАП: Руденко Я. М.

Замовник: Виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавської області.

3. Про розгляд проекту «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів біля села Буланове в адміністративних межах Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області для забезпечення учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та громадян, що проживають на території сільської ради земельними ділянками для індивідуального дачного будівництва».

Розробник: ФОП Кіріченко А.А.

ГАП: Логвиненко О.С.

Замовник: Виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавської області.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області (м. Полтава вул. Шевченка, 5 каб. 15. ) або за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/11VE4nV7xyymA7a8Np1qV2jciwefN1odD?usp=sharing  .