ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ

Дата: 07.08.2023 15:51

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (скорочено ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автозаправна станція №43.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 42556531.

Юридична адреса підприємства: 39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Халаменюка, буд. 8, офіс 526, тел. +380671432383, ел.пошта incher425@gmail.com.

Місцезнаходження об’єкта: 39282, Полтавська область, Полтавський район, с. Придніпрянське, вул. Лісгоспна, 2.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Відповідно до пункту 3 статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» висновки державної екологічної експертизи, одержані до введення в дію цього Закону, зберігають чинність та мають статус висновку з оцінки впливу на довкілля. На АЗС №43 було отримано Висновок державної екологічної експертизи №16/13.12.2012-036 від 19.02.2013р.

Основною сферою діяльності підприємства є роздрібна торгівля пальним. Назва виду економічної діяльності об’єкта за КВЕД: 47.30 Роздрібна торгівля пальним (основний).

Основними виробничими процесами на об’єкті, що супроводжуються виділенням забруднюючих речовин буде приймання, зберігання та відпуск пального. На майданчику об’єкту розміщується 6 стаціонарних джерел викиду.

Річна кількість викидів забруднюючих речовин становить 0,13384 т, у тому числі: вуглеводні насичені C12-C19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,00034 т/рік, бензин (нафтовий,малосірчистий, в перерахунку на вуглець) – 0,13346 т/рік. Викиди забруднюючих речовин знаходяться в межах гранично-допустимих норм.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт належить до 3 групи - об'єкти, які не входять до першої і другої груп.

На об’єкті підприємства не планується впровадження заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, тому що на даний час немає перевищень встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Звернення громадських організацій та окремих громадян приймаються впродовж 30 календарних днів, від дати публікації інформації, Полтавською обласною (військовою) державною адміністрацією за адресою: 36014,тел. (0532) 56-17-18.