НАЧАЛЬНИК ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ДМИТРО РОМАНОВ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОВА ПРОЗВІТУВАВ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ В 2022 РОЦІ

Дата: 05.06.2023 14:36

Сьогодні начальник Полтавської РВА Дмитро Романов на апаратній нараді голови Полтавської ОВА прозвітував про проведену роботу на території Полтавського району в 2022 році.

"Разом із командою працювали масштабно, системно і для людей, враховуючи всі виклики часу", - зазначив Дмитро Романов.

Серед основних напрямів роботи Полтавської районної військової адміністрації було:
  Забезпечення заходів територіальної оборони:
- розроблено План оборони м. Полтава та Полтавського району, створено систему блокпостів;

- введено в дію єдиний ситуаційний центр області для надходження та обробки оперативної інформації;
- сформовано добровольчі формування територіальних

громад;
- спільно з громадами району опрацьовано перелік населених пунктів, які потрапляють до потенційно небезпечних районів ведення бойових дій, відпрацьовано можливі маршрути евакуації;
- cтворено систему постів візуального спостереження за повітряним простором.

Виконання місцевих бюджетів.

Організація освітнього процесу та облаштування захисних споруд у закладах освіти.
Так, у Полтавському районі здобувають освіту 60823 учні, із них внутрішньо переміщених осіб – 2463.

Соціальний захист населення та робота із ВПО:
- у Полтавському районі протягом 2022 року зареєстровано понад 110 тис. ВПО;

- за 2022 рік допомогу на проживання отримали понад 46 тис. осіб;
- на сьогодні створено 160 місць компактного проживання.

Цивільний захист населення.

На території Полтавського району знаходиться 499 одиниць
захисних споруд цивільного захисту, із них: 102 сховища, 397 протирадіаційних укриттів.