НАЧАЛЬНИК ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ДМИТРО РОМАНОВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГРОМАДЯН ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ, ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ НЕВИННИХ ДІТЕЙ-ЖЕРТВ АГРЕСІЇ

Дата: 04.06.2023 11:20

4 червня ― День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії.

Нехай знає весь світ, скільком дітям України росія зламала життя й долі: вбила, депортувала, покалічила, позбавила дому, зробила сиротами.

На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей у місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати.

Ці злочини не мають строку давності, агресор обов’язково понесе за них відповідальність.

Наші діти будуть жити в мирі!

Переможемо заради них!

Дмитро РОМАНОВ,