ПРИВАТИЗАЦІЯ НА ПОЛТАВЩИНІ: ОГОЛОШЕНО ОНЛАЙН-АУКЦІОН З ПРИВАТИЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКОГО БУДИНКУ З ГОСПОДАРСЬКИМИ (ДОПОМІЖНИМИ) БУДІВЛЯМИ ТА СПОРУДАМИ ЗА АДРЕСОЮ: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ПОЛТАВСЬКИЙ Р-Н, СМТ ЧУТОВЕ, ВУЛ. КОРОЛЕНКА, 10

Дата: 29.05.2023 14:20

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації об’єкта малої приватизації - окремого майна -громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами у складі: адміністративно-побутова будівля (Літер: А-1) - загальна площа приміщень: 92,3 кв. м; котельня (Літер: Б-1) - загальна площа приміщень: 24,6 кв. м; туалет на 2 відділення (прим. септики (Літер: В-1) - загальна площа приміщень: 1,8 кв. м; будинок для проведення засідання (Літер: Г-1) - загальна площа приміщень: 73,3 кв. м; адміністративно - побутова будівля (Літер: Д-1) - загальна площа приміщень: 24,5 кв. м; адміністративно - побутова будівля (Літер: Е-1) - загальна площа приміщень: 24,5 кв. м; адміністративно - побутова будівля (Літер: Ж-1) - загальна площа приміщень: 24,2 кв. м; адміністративно - побутова будівля (Літер: З-1) - загальна площа приміщень: 24,5 кв. м; будинок кухня-їдальня (Літер: И-1) - загальна площа приміщень: 40,6 кв. м; мехмайстерня для ремонту а/м (Літер: К-1) - загальна площа приміщень: 191,4 кв. м; будинок ПММ (Літер: Л-1) - загальна площа приміщень: 95,2 кв. м; будинок сейсмічної майстерні (Літер: М-1) - загальна площа приміщень: 21,1 кв. м; склад з гаражами (Літер: Н-1) - загальна площа приміщень: 187,4 кв. м; асф. площадка (Літер: № 1) - площа забудови 10752 кв. м; ворота з хвірткою (Літер: № 2); огорожа (Літер: № 3) - довжина 420 м; колодязь (Літер: № 4), за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, смт Чутове, вул. Короленка, 10.

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, смт Чутове, вул. Короленка, 10 та перебуває на балансі Полтавської експедиції по геофізичним дослідженням у свердловинах державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» (код ЄДРПОУ 21044912).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 239 045,31 грн.

Онлайн-аукціон без  умов з продажу об’єкта відбудеться 15 червня 2023 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 14 червня 2023 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/gospodarskyj-budynok-z-gospodarskymy-dopomizhnymy-budivlyamy-ta-sporudamy-u-skladi-administratyvno-pobutova-budivlya-liter-a-1-zagalna-ploshha-prymishhen-92-3-kv-m-kotelnya-liter-b-1-zagalna-ploshha/

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2