ПРОГРАМА EU4ENVIRONMENT, ФІНАНСОВАНА ЄС, РОЗШИРЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ І ПІДТРИМУЄ «ЗЕЛЕНЕ» ВІДНОВЛЕННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА РЕЛОКАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

Дата: 22.05.2023 13:41

Програма EU4Environment, фінансована ЄС, розширює свою діяльність і підтримує «зелене» відновлення промисловості та релокації підприємств України

Підтримка «зеленого» відновлення промисловості та релокації вітчизняних підприємств у рамках програми EU4Environment передбачає:

Визначення потреб у відновленні переміщених промислових підприємств та можливостей відновлення у цільових регіонах;

Консультування підприємств за вибраними напрямками;

Пошук та підбір фінансових можливостей для “зеленого” відновлення підприємств;

Популяризація «зеленого» відновлення через успішні бізнес- кейси.

Дедлайн: не зазначено

Учасники: підприємці

Можливість отримати консультацію за напрямками: доступність ресурсів (матеріалів, енергії, води, робочої сили) та забезпеченість ресурсами (включаючи енергетичну безпеку); картування постачальників; поводження з відходами (включаючи небезпечні); ресурсоефективне та чисте виробництво (скринінг можливостей); промисловий симбіоз; готовність до надзвичайних ситуацій.

Деталі: http://surl.li/eqibd