ПРОГРАМА БІЗНЕС-ПАРТНЕРСТВА СПРЯМОВАНОГО НА ПІДТРИМКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ТА ХАРЧОВОГО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ

Дата: 22.05.2023 10:53

Тематичний напрямок: Агропромисловий комплекс

Грантодавець-організатор: Данська рада у справах біженців (DRC)

Сфери підтримки: Можливі варіанти бізнес-партнерства як приклад:

співінвестування в пункт прийому та зберігання овочів. Мета — підтримка місцевих виробників через забезпечення доступу до збуту вирощуваної продукції за оптимальними цінами. Така ідея передбачає співпрацю з приватними підприємствами, які володіють, наприклад, оптовими складськими приміщеннями, та купують або купуватимуть продукцію у місцевого населення;
співінвестування у проєкти, які б спростили доступ місцевому населенню до сільськогосподарських послуг. Наприклад, доступу до сільгосптехніки, ветеринарних послуг, сільськогосподарських матеріалів (насіння, добрива та ін.). Така ідея передбачає співпрацю з місцевими підприємцями, які працюють в сільськогосподарській сфері, сільське господарство, поводження з відходами. Обсяг гранту: від 100 до 500 тис. євро.

Заявники: Приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін.

Додаткова інформація: Увага! Партнерство буде здійснюватися за принципом співінвестування, власний внесок партнера до 50% від загального бюджету проєкту.

Розмір гранду: 20 тис. дол

Термін подачі заявок: 31 грудня 2023 року