ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Дата: 15.05.2023 11:53

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Державна установа «Машівська виправна колонія (№9)» (скорочено ДУ «Машівська виправна колонія (№9)»)

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 08564251.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 39433, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Кустолово-Суходілка, вулиця Лісна, 1/1; контактний номер телефону (0532) 64-10-29, e-mail: mvk9_@ukr.net

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 39433, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Кустолово-Суходілка, вулиця Лісна, 1/1.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання офіційного документу, який дає право провадити діяльність на існуючому об'єкті, пов'язану із викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” підлягає оцінці впливу на довкілля: Висновок з оцінки впливу на довкілля – на об’єкті відсутній, т.я. діяльність об’єкта не підпадає під дію ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): ДУ «Машівська виправна колонія (№9)» спеціалізується на на діяльності у сфері юстиції та правосуддя. Джерелами утворення викидів на території виробничого майданчика будуть: піч на дровах; піч; плита; мийка посуду, 2шт.; електрична сковорідка;  електрична шафа; котел ARDENZ T 100; котел Gefest Profi; споруда мийки.

Відомості щодо видів та обсягів викидів, т/рік: натрію гідроокис – 0,00206; вуглецю оксид – 0,936048; вуглецю діоксид – 134,939615; суспендовані частинки, недиференційовані за складом – 0,409534; натрію карбонат – 0,000088; азоту діоксид – 0,959426; азоту (1) оксид (N2O) – 0,019188; акролеїн – 0,0000273.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання. Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів  ступеня впливу на забруднення атмосферного повітря. Згідно «Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовини в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців» затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 09.03.2006 р. № 108, заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та методів керування, а також перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин, що виконані або/та які потребують виконання для об'єктів третьої групи  – не передбачено.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 27.06.2006 р. №309 та наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.05.2002 р. № 177.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди. Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації даного повідомлення, громадськість може надати зауваження та пропозиції до дозволу на викиди у письмовій або електронній формі до  Полтавської обласної держадміністрації,  електронна пошта oda@adm-pl.gov.ua, тел. (0532) 56-95-08.