Приватизація на Полтавщині в травні 2023 року

Дата: 18.04.2023 10:45

Співпраця бізнесу та держави – це ключ до швидкого відновлення економіки в умовах воєнного стану, саме тому Фонд державного майна України та його Регіональні відділення працюють в напрямку залучення нових інвестицій до державного бюджету. Приватизація максимально сприяє економічному зростанню та створенню нових робочих місць, що передує виплаті податків до бюджету та розвитку країни в цілому.

В перший тиждень травня Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях проведе 2 онлайн-аукціони з приватизації державного майна.

Перший обєкт - окреме майно – виробничі будинки у селі Вельбівка, Миргородського району, Полтавської області.

До складу обєкту входить нерухоме майно, зокрема:

• Охоронне приміщення – 13,4 м²
  • Ремонтний бокс – 421,5 м²
  • Підсобне приміщення - 16,4 м²
  • Матеріальний склад з радіорубкою – 99,3 м²
  • Овочесховище – 21,6 м²
  • Їдальня – 81,5 м²
  • Підсобне приміщення – 148 м²
  • Будівля камеральної обробки – 141,2 м²
  • Адміністративно-побутова будівля - 142 м²
  • Котельня – 69,5 м²

Загальна площа всіх будівель складає 1158,8 м², а площа земельної ділянки під окремим майном становить 1,094 га.

Перевагою місця розташування даного обєкта є коротка відстань до міста Гадяч - 8 кілометрів. До активу також під’єднані інженерні комунікації та самі будівлі перебувають у задовільному стані. Актив в оренді не перебуває.

Онлайн-аукціон відбудеться 03 травня 2023 року, стартова ціна лоту – 29 712,70 грн. Детальна інформація про актив за поиланням - http://surl.li/fccmf

Другий обєкт - нежитлова будівля у смт. Нові Санжари, Полтавського району. Актив розташовується у центральній частині селища та перебуває в гарному стані. Будівля побудована в 1950 році та має всі наявні інженерні комунікації - електропостачання, водопостачання, каналізація (вигрібна яма), газопостачання та опалення – водяне, автономне. Онлайн-аукціон відбудеться 04 травня 2023 року, стартова ціна лоту - 418 063,04 грн.

Детальна інформація про обєкт за посиланням - http://surl.li/gktej