Оренда частини нежитлового адміністративного приміщення в місті Карлівка

Дата: 15.03.2023 11:14

Оренда частини нежитлового адміністративного приміщення в місті Карлівка

Зміни в процедурах та підходах до оренди державного майна – це відповідь Держави на потреби часу і запити бізнесу.

Фонд державного майна створює стимули для швидкого розвитку економіки. Тисячі бізнесів опинилися у скрутному становищі, багато з них були змушені покинути охоплені війною регіони, змінити ланцюги постачання та повністю перебудувати свою роботу.

Кожен, хто працює сьогодні, наближає перемогу України, тому завдання держави – усіма силами сприяти цьому та створювати всі можливості для бізнесу.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях оголошує онлайн-аукціон на передачу в оренду нерухомого майна - частини  нежитлового адміністративного приміщення площею 66,1 м², за адресою: вул. Полтавський шлях, 81, м. Карлівка, Полтавська область, що обліковується на балансі Головного управління Пенсійного фонду України в  Полтавській області.

Обєкт перебуває в задовільному стані та має наявні інженерні комунікації:

• водозабезпечення;
  • газифікація;
  • каналізація;
  • вентиляція.

Після підписання договору оренди в даному приміщенні можна відкрити офіс, веб студію чи навіть приватну школу іноземних мов.

Запрошуємо потенційних орендарів до співпраці. Аукціон відбудеться 24 березня 2023 року. Стартова ціна оренди – 3548,35 грн. Посилання на обєкт - https://cutt.ly/D86jl4w