Дата: 23.01.2023 16:15

23 січня 2023 року Перший заступник начальника Полтавської РВА Дмитро Задворкін провів нараду з головами територіальних громад та Полтавським районним управлінням ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Було вирішено питання активізації роботи щодо створення пожежно-рятувальних підрозділів МПО (ДПО) в 2023 році та забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки на території громад.

Також обговорили з головами територіальних громад стимулювання в лютому 2023 року перерозподілу залишкових коштів, включаючи питання про фінансування місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО).

Продовжуємо взаємодію з громадами задля розвитку Полтавського району!