A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Зіньківська міська територіальна громада повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Дата: 23.01.2023 15:43
Кількість переглядів: 35

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої - свердловина №301 Західно-Солохівського ГКР знаходиться за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, Зіньківська міська територіальна громада повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» проводить роботи з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти. Під час експлуатації об’єкта джерелом утворення викидів забруднюючих речовин в
атмосферу є горизонтальна факельна установка, на якій виконується спалювання газової і газоконденсатної сумішей при продувках свердловини та шлейфу, при дослідженнях свердловини з метою визначення параметрів її
експлуатації та при ремонтних роботах на свердловині.
При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (0,141 т/рік), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (0,212 т/рік), азоту (1) оксид (N 2 O) (0,0003 т/рік), вуглецю оксид (1,412 т/рік), вуглецю діоксид (169,899 т/рік), метан (0,035 т/рік).
Зауваження та пропозиції щодо намірів подавати в місячний термін після публікації до Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. +38(0532) 56 02 90.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора