ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА РОМАНОВА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ

Дата: 22.01.2023 12:51

104 роки тому відбулася одна з найголовніших подій у становленні української державності: об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки.

Нині, за більш ніж століття, ми розуміємо, що соборність України – це не лише про історію, це про наше сьогодення і майбутнє. Торік ми показали всьому світу, що соборність України є одним із ключових національних завдань, і українці довели, що наша сила в нашій єдності. Ми сильні коли ми єдині.

«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка» – ці рядки з Універсалу вкарбувалися в нашу генетичну пам’ять на віки.

Тому сьогодні, як і віки тому, наші кращі сини та дочки виконують свій обов’язок перед майбутніми поколіннями і боронять Соборність та Незалежність України.

З Днем Соборності усіх!

Слава Україні!