ПРАЦІВНИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ПРИЄДНАЛИСЯ ДО НАПИСАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Дата: 09.11.2022 15:07

У День української мови та писемності відбувся щорічний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. У цьому році його писали українці в різних куточках світу. Участь людини в написанні диктанту національної єдності показує, як вона ставиться до своєї країни й мови.

Тому працівники Полтавської РВА теж долучилися до флешмобу на підтримку України, бо власний приклад завжди може стати мотивацією для інших діяти так само: поважати свою мову та країну. А ще це чудова нагода для саморозвитку та навчання.

Учасники відчули, що коли пишеш диктант одночасно з багатьма іншими людьми, які приєднуються до події не лише в Україні, а й по всьому світу, з’являється надзвичайне відчуття єдності, приналежності до чогось великого, масштабного.

Важливо, що ми вкотре переконалися, що українська мова - мова незламного вільного народу, мова, яка єднає і веде до перемоги.