04.11.2022 ПРАЦІВНИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ВИСАДЖУВАЛИ ЛІС НА ПОЛТАВЩИНІ У РАМКАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ «ЗЕЛЕНА КРАЇНА»

Дата: 07.11.2022 09:53

Четвертого листопада працівники Полтавської РВА під керівництвом Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства висадили на території Малоперещепинського лісу 0,9 гектарів лісу.

Майже 5100 саджанців сосни було посаджено у рамках осінньої лісо-культурної компанії Президента Україна Володимира Зеленського – «Зелена країна»

Ми пам’ятаємо, що ліси зараз – не тільки про екологію та біорізноманіття. Це про опалення будинків, наших військових на передовій і про допомогу сусіднім областям. Тому маємо відновлювати ліси перемоги – для наших майбутніх поколінь.