3 листопада 2022 року Начальник Полтавської РВА Дмитро Романов разом з керівником апарату Полтавської РВА Ігорем Киричко та заступником начальника ПОВА Ігорем Панченко відвідали Білицьку громаду Полтавського району з метою проведення виїзної наради.

Дата: 04.11.2022 08:33

Разом із Головою Білицької селищної ТГ Миколою Скрильником з його першим заступником Ігорем Федьом обговорили питання відкриття Центру надання адміністративних послуг.

Законопроектом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі” передбачено розвиток мережі ЦНАП органів місцевого самоврядування та заплановано до кінця 2022 року у об'єднаних громадах з населенням більше 10 тис. мешканців створити ЦНАП та належну мережу віддалених робочих місць, щоб громадяни мали змогу отримати базові адміністративні послуги не виїжджаючи за межі свого населеного пункту до центру територіальної громади.

На нараді обговорили проект нового центру надання адміністративних послуг, його модернізацію та можливість запровадження широкого спектру послуг. Українці мають отримувати належні умови, якісне обслуговування, інформаційні консультації та адміністративні послуги в єдиному сучасному просторі.

Після обговорення нагальних питань, оглянули кілька можливих місць розміщення нового ЦНАПу, де наразі плануються ремонтні роботи.

Нашою метою наразі є створення сучасного центру надання адміністративних послуг, аби жителі громади мали змогу отримували послуги швидко, зручно і в комфортних умовах. Відкриття даного ЦНАПу - це важливий крок для розвитку Білицької громади.