Начальник Полтавської РВА Дмитро Романов разом з начальником служби у справах дітей Полтавської РВА Яною Петренко відвідали родину Алли та Василя Тітаренко, що проживають у селі Чорбівка, у Білицькій селищній громаді Полтавського району.
30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, сьогодні він співпадає зі святом Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії. Це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.
Тому, сьогодні ми з начальником служби у справах дітей Полтавської районної військової адміністрації Яною Петренко та начальником служби у справах дітей Білицької сельщної ради Чесак Наталією відвідали родину Алли та Василя Тітаренко, що проживають у селі Чо?рбівка, у Білицькій селищній громаді Полтавського району. Наразі їх будинок сімейного типу є найбільшим в Полтавській області. У них на вихованні зараз перебувають 9 діточок різного віку. Ця сім’я у 2006 році наважилась взяти до себе дитину, і з тих пір, навіть не зважаючи на війну, продовжують дарувати любов та демонструвати справжні сімейні цінності дітям, які залишились без батьківської домівки.
Мама Алла з початку повномасштабного вторгнення займається волонтерством і почала шити одяг для наших захисників, та поки вона в майстерні, її робота не стоїть на місці, діти допомагають по дому та граються один з одним.
Сім’я Тітаренко - гарний приклад батьків-вихователів, вони прийняли в свою сім’їю дітей, які в різних обставинах втратили свої рідні домівки.
Начальник Полтавської районної
військової адміністрації
Дмитро РОМАНОВ