Дата: 23.09.2022 15:06

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях від 07.09.2022 №382 прийнято рішення про приватизацію об’єкта державної власності малої приватизації - окремого майна – громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами у складі: казарма – літ.А-1,А1-1,а
загальною площею 823,8 кв.м; вольєр для службових собак, Б; службова будівля кінологів, В-1 загальною площею 30,7 кв.м; вольєр для службових собак; в, будівля для приготування їжі собакам, Г-1 загальною площею 6 кв.м; вольєр для службових собак, г; вольєр для службових собак, Д; ворота з хвірткою, 1; огорожа, 2; хвіртка, 3; огорожа 4; вимощення, І, за адресою: Полтавська область, Полтавський р-н, с. Божківське, вул. Центральна, 7а, що знаходиться на балансі Державної установи «Божковська виправна колонія (№16)», код за ЄДРПОУ 08564268, орган управління - Міністерство юстиції України, шляхом продажу на аукціоні без умов.