ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА РОМАНОВА З ДНЕМ ПОЛТАВИ

Дата: 23.09.2022 11:20

Дорогі полтавці!

Щиро вітаю Вас із Днем міста та Днем визволення Полтави від нацистських окупантів!

79 років тому, наше місто було звільнено від тривалої нацистської окупації. Подвиг визволителів Полтави, їх мужність та військова звитяга є надбанням історії, а вдячність сучасників та прийдешніх поколінь полтавців – безмежною!

Сьогодні чимало наших земляків самовіддано захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України, примножують славні бойові традиції минулого покоління,  а решта - підставила плече людям, у яких війна забрала рідних і близьких, дім та роботу.

Бажаємо всім жителям Полтави миру в оселях, міцного здоров’я та нових звершень на благо рідного міста!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Дмитро РОМАНОВ,