ТЕХНІКА ДЛЯ ВИКОНАННЯ БОЙОВИХ ЗАВДАНЬ

Дата: 09.08.2022 21:28

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 09.08.2022 р. за участі начальника Полтавської РВА -Романова Дмитра Володимировича, Голови Ланнівської Територіальної Громади - Удовиченка Констянтина Олександровича, депутата Обласної ради - Тимохи Юрія Олександровича та комісара Четвертого відділу Полтавського РТЦК та СП - Лукаша Сергія Анатолійовича відбулася передача автомобілів для потреб ЗСУ.

Ланнівськими підприємствами агропромисловості було закуплено , приведено в робочий стан та підготовлено для виконання бойових завдань шість одиниць техніки різного призначення.

В такий скрутний час агропромисловий бізнес Полтавщини, проявляючи справжній патріотизм та громадську позицію активно підтримує наших військових, що захищають державний суверенітет по всій лінії фронту.