НА ПОЛТАВЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ЖІНОК НА ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Дата: 27.06.2022 10:27

На Полтавщині визначили кращих жінок на обласному Чемпіонаті з вільної боротьби

Із 24 по 25 червня на Полтавщині тривав Чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Це перші обласні змагання з початку війни в Україні.

За звання найсильніших змагались понад 70 спортсменів. Серед них і внутрішньо переміщені особи з Харкова, Бахмута, Сєвєродонецька, Херсона та Слов’янська.

У перший день змагань визначили кращих серед серед чоловіків – https://www.adm-pl.gov.ua/news/na-poltavshchini-zavershivsya-pershiy-den-oblasnogo-chempionatu-z-vilnoyi-borotbi-sered-cholovi.

У другий день змагань визначились кращі борчині. Перші місця здобули: Люба Фаренюк (категорія 56 кг) та Катерина Кривець (52 кг) із Лубен.

За поєдинками в залі спостерігали переможці та учасники Чемпіонату Європи зі спортивної боротьби , що проходив 13-19 червня у Бухаресті. А саме: Богдан Олексієнко, Надія Соколовська, Анастасія Задвірна, Марія Єфремова та Микита Каневський.