13 ТРАВНЯ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ОТРИМУЮТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ У НЕХВОРОЩАНСЬКІЙ ТА НОВОСАНЖАРСЬКІЙ ГРОМАДАХ

Дата: 13.05.2022 15:06

13 травня продуктові набори отримують переселенці у Нехворощанській та Новосанжарській  громадах

Обласна військова адміністрація продовжує видавати продуктові набори для переселенців, які живуть у громадах Полтавщини.

13 травня пакунки отримують внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Нехворощанській та Новосанжарській територіальних громадах. Тут проживає понад 3 800 переселенців.

Для отримання пакунку при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Нагадаємо, протягом тижня голова ПОВА Дмитро Лунін повідомлятиме в своєму телеграм-каналі – t.me/DMYTROLUNIN, – коли та в якій громаді видаватимуть продуктові набори. Відповідна інформація буде розміщена і на сайті ОВА.