ПЕРЕМОЖНІ НОВИНИ З ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР: НАША ЗБІРНА З ФУТБОЛУ ВИЙШЛА У ФІНАЛ, – ДМИТРО ЛУНІН

Дата: 13.05.2022 13:53

Переможні новини з Дефлімпійських ігор: наша збірна з футболу вийшла у фінал, – Дмитро Лунін

На XXIV літніх Дефлімпійських іграх полтавські спортсмени у складі збірної команди з футболу вийшли у фінал. За «золото» боротимуться 15 травня. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Переможні новини з Дефлімпійських ігор, які зараз тривають у Бразилії. Наша збірна з футболу, до якої входять 10 спортсменів із Полтавщини, вийшла у фінал. Напередодні Україна виграла у Туреччини в запеклій боротьбі з рахунком 2-0, – розповів Дмитро Лунін. – 15 травня наші хлопці змагатимуться за перше місце. Вони вже гарантовано отримали «срібло», однак віримо, що «золото» буде їхнім!».