В ОБЛАСНОМУ ОНКОДИСПАНСЕРІ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ БЛОК ВІДЕОЕНДОСКОПІЇ, – ДМИТРО ЛУНІН

Дата: 13.05.2022 12:07

В обласному онкодиспансері запрацював новий блок відеоендоскопії, – Дмитро Лунін

Начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив, що в Полтавському обласному онкодиспансері запрацював новий блок відеоендоскопії.

«Новітнє обладнання дозволяє проводити цілий комплекс обстежень і виявляти рак на ранніх стадіях. Послуги для людей безкоштовні за направленням від лікаря. Обстеження проводять на сучасному обладнанні, яке придбали торік коштом обласного бюджету», – зазначив Дмитро Лунін.

Головний лікар Полтавського обласного онкодиспансеру Орест Вовк розповів, що приміщення, де розташований блок, відремонтували, під’єднали кисневі станції для надання наркозу, закупили обладнання, яке відповідає всім стандартам експертного класу. За його допомогою обстежують шлунок, легеневу систему, кишківник, проводять цистоскопію, гістероскопію та інші процедури.