НА ПОЛТАВЩИНІ ПОСІВНА КАМПАНІЯ ВИХОДИТЬ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ

Дата: 12.05.2022 16:27

На Полтавщині посівна кампанія виходить на фінішну пряму

Посівна кампанія в області виходить на фінішну пряму. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Наразі аграрії Полтавщини посіяли 1159,6 тис. га сільськогосподарських культур. Це 82,7 % від відведених в області площ. Тобто все відбувається за планом. Багато господарств уже повністю закінчили посівну, особливо в південних районах. Так що Полтавщина свій продовольчий фронт тримає», – розповів Дмитро Лунін.

В області завершується посів соняшнику. Вже 99% від запланованих площ засіяли – 381,5 тис. га. Повним ходом триває посів кукурудзи на зерно та сої. Першою засіяли 75% відведених площ – 466,2 тис. га. Другою – майже половину – 60,3 тис. га. Також почали сіяти гречку і просо.

Нагадаємо, ранніх зернових та зернобобових в області посіяли на 91,9 тис. га, буряку – 20,2 тис. га, ярого ріпаку – 800 га. Картоплі висадили 54,2 тис. га площ.