Обласна військова адміністрація продовжує видавати продуктові набори для переселенців, які живуть у громадах Полтавського району. У четвер, 12 травня, безкоштовно отримали пакунок внутрішньо переміщені особи Машівської та Михайлівської територіальни

Дата: 12.05.2022 16:25

У четвер, 12 травня, безкоштовно отримали пакунок  внутрішньо переміщені особи Машівської та Михайлівської територіальних громадах.

Хто має право отримати набір  переселенця: громадяни які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини.

Які документи потрібні: документ, що посвідчує особу; довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.