МІНІСТЕРСТОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЧИНАЄ СЕРІЮ ОНЛАЙН-ЕФІРІВ «ЯК ДІЯТИ, КОЛИ…»

Дата: 12.05.2022 12:18

Міністерстов охорони здоров'я починає серію онлайн-ефірів «Як діяти, коли…»

Сьогодні лікарі все частіше стикаються з випадками, що є нетиповими для їх практичної роботи та потребують додаткових знань і вмінь в умовах війни.

У відповідь на запити лікарів МОЗ, НСЗУ Національна служба здоров'я України та Академія НСЗУ у партнерстві з проєктом «Підтримка реформи охорони здоров’я» починають серію онлайн-ефірів, мета яких – обмін досвідом, дієвими практиками та алгоритмами роботи в умовах війни.
Зустрічі проводитимуться раз на тиждень за принципом «лікар – лікарю». Запланована тривалість кожного ефіру – до 60 хв.

У рамках кожного ефіру буде блок «запитання-відповідь». Посилання на ефіри МОЗ публікуватиме в анонсах напередодні кожного випуску.

Які теми будуть підійматися?

• Телемедицина: сценарії надання допомоги в умовах війни та обмежених ресурсів
  • ПТСР: практичні кейси та дієві інструменти
  • Психологічна допомога: самодопомога для медиків
  • Психологічна допомога: самодопомога для пацієнтів
  • Психологічна допомога: гострі стани та допомога під час них
  • Робота з породіллями у період війни. Практичні поради та алгоритми роботи
  • Військова медицина. Практичні поради та алгоритми роботи
  • Реабілітація поранених під час війни. Практичні поради та алгоритми роботи
  • Епілепсія у дітей. Практичні поради та алгоритми роботи
  • Гастроентерологія та отруєння. Потенційні загрози та практичні поради у післявоєнний період

Кому рекомендовані ефіри?

Рекомендуємо доєднатися до ефірів лікарям, які надають первинну медичну допомогу, вузьким спеціалістам, а також лікарям та медичним працівникам, які потребують додаткових роз’яснень, знань та навичок у роботі в умовах війни.

Міністерство охорони здоров'я