«ДЛЯ ОБЛАСНОГО ОНКОДИСПАНСЕРУ ЗАКУПИЛИ РІДИННИЙ ЦИТОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗАТОР», – ДМИТРО ЛУНІН

Дата: 12.05.2022 11:43

«Для обласного онкодиспансеру закупили рідинний цитологічний аналізатор», – Дмитро Лунін

Полтавський обласний онкодиспансер відтепер із новим рідинним цитологічним аналізатором. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Для Полтавського обласного онкодиспансеру закупили рідинний цитологічний аналізатор. Це – ексклюзивне обладнання й «золотий стандарт» для виявлення ранніх форм раку в жінок. Людський фактор на цьому апараті майже відсутній», – зауважив Дмитро Лунін.

Аналізатор налаштують і скоро запустять у роботу.

Нагадаємо, також у Полтавському обласному онкодиспансері розпочали капремонт у приміщенні, де буде встановлений перший в області лінійний прискорювач для високоточного лікування раку.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.