ПОЛТАВСЬКА ОВА ПРОДОВЖУЄ РОЗДАВАТИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ПОЛТАВЩИНІ

Дата: 10.05.2022 12:13

Полтавська ОВА продовжує роздавати гуманітарну допомогу для переселенців, які зареєстровані на Полтавщині

10 травня продуктові набори отримують внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Зіньківській, Великосорочинській, Гоголівській та Піщанській територіальних громадах. Наразі там проживає понад 6 200 переселенців.

Заступник начальника ПОВА Ігор Панченко перевірив, як працює центр видачі проднаборів у Піщанській громаді. Робота злагоджена, тому люди швидко отримують свої проднабори, в кожному з яких – крупа, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво

Для отримання пакунку при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Нагадаємо, протягом тижня голова ПОВА Дмитро Лунін повідомлятиме в своєму телеграм-каналі – t.me/DMYTROLUNIN, – коли та в якій громаді видаватимуть продуктові набори. Відповідна інформація буде розміщена і на сайті ОВА.