НА ПОЛТАВЩИНІ ДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ДОЛУЧИЛИСЯ 7300 ДІТЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, – ДМИТРО ЛУНІН

Дата: 10.05.2022 12:04

На Полтавщині до дистанційного навчання долучилися 7300 дітей переселенців, – Дмитро Лунін

Заклади освіти області продовжують освітній процес у дистанційному режимі. Залучені до цього формату й діти, які через бойові дії вимушені були виїхати з батьками на Полтавщину. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Наша область стала прихистком для тисяч дітей, у яких війна забрала рідний дім. Місцеві заклади освіти продовжують приймати учнів, які залишились у нас, на дистанційне навчання. Наразі 7300 дітей переселенців навчаються разом зі школярами з Полтавщини», – розповів Дмитро Лунін.

Нагадаємо, для того щоб дитина з іншого регіону могла долучитися до дистанційного навчання, один із батьків має написати заяву до місцевого закладу освіти.