9 ТРАВНЯ ПРОДНАБОРИ РОЗДАЮТЬ ДЛЯ ПОНАД 6,5 ТИСЯЧ ВПО В 4 ГРОМАДАХ ОБЛАСТІ

Дата: 09.05.2022 13:55

9 травня проднабори роздають для понад 6,5 тисяч ВПО в 4 громадах області

Полтавська ОВА продовжує роздавати гуманітарну допомогу для переселенців, які зареєстровані на Полтавщині.

9 травня проднабори роздають для понад 6,5 тисяч ВПО в 4 громадах області:

-Диканська громада. 2046 переселенців;

-Комишнянська громада. 612 переселенців;

-Сенчанська громада. 765 переселенеців;

-Глобинська громада. 3119 переселенців.

Сьогодні заступники начальника ПОВА Ігор Панченко, Катерина Рижеченко та Максим Калінін перевірили, як працюють центри видачі проднаборів у Глобинській, Диканській та Сенчанській громадах.

Набори видають переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту. В одному пакунку – крупа, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво.

Для їх отримання при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Нагадаємо, протягом тижня голова ПОВА Дмитро Лунін повідомлятиме в своєму телеграм-каналі – t.me/DMYTROLUNIN, – коли та в якій громаді видаватимуть продуктові набори. Відповідна інформація буде розміщена і на сайті ОВА.