69 СПЕЦМАШИН ЧИСТЯТЬ ДОРОГИ ОБЛАСТІ ВІД СНІГУ
69 спецмашин чистять дороги області від снігу
Проїзд місцевими дорогами Полтавщини забезпечений, до робіт задіяні 69 одиниць спецтехніки.
Як повідомили в Агентстві місцевих доріг Полтавщини, в області триває очищення доріг від снігу, дорожники посипають протиожеледними матеріалами проїзну частину, використали 453,6 тонн. До робіт задіяно 28 піскорозкидачів, 24 навантажувачі, 5 МТЗ із відвалом, 7 автогрейдерів, 5 «Газелей» та 95 працівників. Розчистили – 1478,9 км дороги.
Дорожники наголошують на необхідності неухильно дотримуватися правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами.
Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування можна знайти на дашборді.
Заторів та затримки руху на трасах державного значення також немає.
Нагадаємо, за потреби водії можуть звертатися до цілодобової диспетчерської служби Агентства місцевих доріг – 80500150233, Служби автомобільних доріг – 050 409 80 01.





