ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩИЙ МАЛЮНОК ВІДЗНАКИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ „ЗА УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС”

Дата: 13.01.2022 11:44

Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок відзнаки Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”

Уряд визначив умови проведення всеукраїнського конкурсу на кращий малюнок відзнаки Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” у відповідній постанові, затвердженої на виконання Указу Президента України „Про додаткові заходи з відзначення та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”.

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики, визначена головою комісії з проведення цього конкурсу.

Відзнакою Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” будуть нагороджуватися учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за значний вагомий внесок, мужність і героїзм та високопрофесійне виконання службового обов’язку з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС.

Довідково про УМОВИ проведення всеукраїнського конкурсу на кращий малюнок відзнаки Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”

Конкурс проводиться з 14 січня по 20 січня 2022 року на безоплатній основі.

Прийом малюнків відзнаки проводиться до 18 січня 2022 року включно.

Матеріали на конкурс подаються в електронній формі у період з 14 січня по 18 січня 2022 р. включно на електронну адресу: info@mlsp.gov.ua.

Один автор (одна група авторів) може подати не більше ніж один проект малюнка відзнаки.

Відзнака має відповідати таким вимогам:

не відтворювати існуючі державні нагороди України та іноземних держав;
не містити символіку політичних партій та громадських об’єднань;
не порушувати права інтелектуальної власності третіх осіб;
має передбачати кріплення для носіння на грудях.

На конкурс подаються в електронній формі такі матеріали:

сканована копія заяви, в якій зазначаються відомості про автора (групу авторів) малюнка відзнаки, а також інформація про те, що наданий на конкурс малюнок відзнаки не порушує права інтелектуальної власності третіх осіб (у форматі PDF, розширення .doc, .rtf);

графічне кольорове зображення відзнаки в натуральну величину і в збільшеному розмірі (до 150 міліметрів заввишки) на аркуші розміром А4 (у форматі .pdf), у верхньому правому куті аркуша позначається девіз у вигляді шестизначного числа;

файли з растровим (у форматі .jpeg, роздільна здатність не нижче ніж 400 .dpi) та векторним (у форматах .eps, .ai або .cdr) зображенням відзнаки;

пояснювальна записка (не більше ніж на одному аркуші) з описом і поясненням щодо кольорів, зображень та написів на відзнаці (у форматі MS Word, розширення .doc, .rtf);

текстовий файл з інформацією про автора (групу авторів): прізвище, ім’я, по батькові (за наявності); місце проживання, контактний номер телефону (у форматі MS Word, розширення .doc, .rtf);

сканована копія заяви щодо згоди на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України „Про захист персональних даних”;

копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Переможець конкурсу визначається на засіданні комісії з проведення всеукраїнського конкурсу на кращий малюнок відзнаки Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” до 20 січня 2022 року.

Члени комісії виконують свої повноваження на громадських засадах.

Критеріями оцінки малюнків відзнаки є:

високий художній рівень виконання;
символізм;