Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Збройних сил України у військовій частині А-1493

Дата: 06.12.2021 13:24

6 грудня 2021 року голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро РОМАНОВ та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро ЗАДВОРКІН  взяли участь у проведенні урочистих заходів з нагоди святкування Дня Збройних сил України у військовій частині А-1493 у селі Терентіївка Полтавського району,  привітали військовослужбовців та вручили почесні грамоти Полтавської районної державної адміністрації.

Керівники району побажали  військовим сил, терпіння, здоров’я, чистого неба над головою та рідної землі під ногами, злагоди та успіхів у благородній справі служіння українському народові!