НА ПОЛТАВЩИНІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦПОЛІЦІЇ

Дата: 03.12.2021 14:46

На Полтавщині представили нового керівника обласного управління Нацполіції

Із 3 грудня начальником Головного управління Національної поліції в Полтавській області став полковник поліції Євген Павлович Рогачов. Новопризначеного керівника представив колективу голова Національної поліції України Ігор Клименко. Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов взяв участь у заході.

«Майже чотири місяці Полтавщина була без начальника обласного управління Нацполіції. Після низки співбесід вибрали нового очільника. Кілька кандидатів було на цю посаду, – розповів Ігор Клименко. – Євген Рогачов до призначення займав посаду заступника начальника ГУНП у Черкаській області, начальника слідчого управління. Попередній очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський проходить службу на посаді начальника ГУ НП у місті Києві».

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив на тому, що обласна влада завжди готова співпрацювати з правоохоронцями, підставляти плече й усіляко підтримувати.

«Діє обласна Комплексна програма щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи, якою передбачена підтримка органів поліції. Цього року за кошти державного й обласного бюджетів придбали понад 20 автівок для територіальних підрозділів регіону. Завдяки спільній роботі створена «Безпечна Полтавщина» – найбільший проєкт цифровізації області, реалізацію якого продовжимо й надалі», – зазначив Олег Синєгубов. Очільник Полтавщини побажав плідної роботи новому керівнику.

Євген Рогачов запевнив, що правоохоронці області й надалі продовжать ефективно працювати й виконувати поставлені Міністерством внутрішніх справ і Національною поліцією України завдання щодо боротьби зі злочинністю у всіх її проявах і сферах діяльності.