2 ЛИСТОПАДА ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ВІДКРИВАЄ 84-Й КОНЦЕРТНИЙ СЕЗОН

Дата: 01.11.2021 13:32

2 листопада Полтавська обласна філармонія відкриває 84-й концертний сезон

Полтавська обласна філармонія, яка була відкрита 22 жовтня після реконструкції, оголосила про початок 84-го концертного сезону та оприлюднила афішу на листопад 2021 року.

2 листопада о 19.00 сезон розпочнеться із гранд-концерту з символічною назвою «Ренесанс». Адже майже 12 років у приміщення філармонії не було концертів і глядачів. Завдяки програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» процес відродження приміщення прискорився і реставрацію було завершено.

Концерти в філармонії проходитимуть із дотриманням вимог адаптивного карантину: глядачі проходитимуть температурний скринінг, використовуватимуть антисептики та засоби захисту. Перший концерт зможе побачити тільки 160 осіб.