ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА СИНЄГУБОВА З НАГОДИ 77-Ї РІЧНИЦІ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ З УКРАЇНИ

Дата: 28.10.2021 10:10

Звернення голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

Шановні полтавці!

Прийміть щирі вітання з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України у ході Другої світової війни!

Передусім у цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам Другої світової війни, партизанам, тим, хто в тилу самовідданою працею виборював перемогу. Глибока шана усім: солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Ми ніколи не забудемо цю сторінку історії й ту неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди пишатимеФото без описумося подвигом борців за свободу Батьківщини.

Наші відважні та сміливі захисники України й сьогодні відстоюють незалежність – вони стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

Зичу ветеранам війни, усім жителям області міцного здоров’я й добробуту, родинного тепла, миру і злагоди!

Олег СИНЄГУБОВ,

голова Полтавської обласної