A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від нацистських окупантів. В цьому році ми відзначаємо 77 річницю

Дата: 27.10.2021 11:58
Кількість переглядів: 48

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від нацистських окупантів. В цьому році ми відзначаємо 77 річницю.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від агресора. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у перемогу в цій жахливій війні.

Вигнання нацистів з укрїнських територій стало можливим завдяки масовій участі українців  в лавах армії, так і українського визвольного руху ОУН та УПА. Український вимір Другої світової війни – це боротьба на всіх фронтах і театрах воєнних дій: не тільки на Східному фронті, а й у лавах руху опору інших країн, арміях союзників, що воювали в Італії, Фінляндії, на Далекому Сході та Тихоокеанському театрі воєнних дій.

Вигнання нацистів з України стало можливим завдяки об’єднанню зусиль всієї антигітлерівської коаліції та визвольних антинацистських рухів. Спільна перемога не була б можливою без спільних зусиль.

Досвід боротьби із нацизмом вчить, що війна завжди закінчується у столиці агресора.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора