A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

«Система безоплатної правової допомоги Полтавського району –ваша надійна підтримка»

Дата: 26.10.2021 10:48
Кількість переглядів: 56

«Система безоплатної правової

допомоги Полтавського району –ваша надійна підтримка»

 

На нараді 26.10.2021 р. обговорювалося питання нових напрямків діяльності системи безоплатної правової допомоги в Полтавському районі.

Наразі на Полтавщині успішно діють 24 бюро правової допомоги. Цей напрям роботи є надзвичайно важливим, оскільки бюро забезпечують доступ доелектронних сервісів Міністерства юстиції а також надають безоплатну первинну та вторинну правову допомогу.

«Звернувшись до бюро правової допомоги, кожен мешканець територіальної громади може отримати безкоштовні консультації з правових питань та скористатися електронними сервісами Мін’юсту» - наголосила начальник відділу «Полтавського бюро правової допомоги»Полтавського МЦ з надання БВПД  - Тетяна РАЖИК

Представники бюро правової допомоги Полтавщини  долучені до реалізації проекту «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», який забезпечитьзахист прав власників земель, землекористувачів та територіальних громад, роз’яснення громадянам механізмів і процедур, як користуватися і розпоряджатися своєю землею, гарантування допомоги в судовому захисті порушених прав та протидії рейдерському захопленню земельних ділянок.

Підбиваючи підсумки розгляду даного питання, голова райдержадміністрації  Дмитро  РОМАНОВ відзначив, що  до бюро звертаються пересічні громадяни, яким правознавці не лише надають консультації а й  складають документи, представляють інтереси в суді. 

Саме у цьому найбільша цінність бюро правової допомоги – у близькості до конкретної людини, у допомозі в потрібний час!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора