Дата: 26.10.2021 14:57

В Полтавській районній державній адміністрації відбувся семінар-навчання з представниками об’єднаних територіальних громад за участю Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. В ході семінару висвітлювались питання:

• Прийом заяв від осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
  •  Виплата грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.
  •  Передача інформації захищеними каналами зв язку.

Семінар проведено начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оленою Носенко.