27 ЖОВТНЯ В ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ СИСТЕМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПОВІЩЕННЯ

Дата: 25.10.2021 13:46

27 жовтня в області перевірятимуть систему централізованого оповіщення

На Полтавщині 27 жовтня відбудеться перевірка технічного стану обласної системи централізованого оповіщення. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

«Це комплексна річна техперевірка, яку традиційно проводимо восени. Триватиме вона з 10:00 до 11:00. Як завжди, один з етапів – вмикання електричних сирен. Вони лунатимуть одночасно по області з передачею повідомлення для населення. Перевірка – навчальна. Якщо ви почули сирени, зберігайте спокій, продовжуйте повсякденну діяльність», – зазначив Євген Греков.

За його словами, навчальні повідомлення транслюватимуть мережами проводового мовлення, через розміщені у місцях масового перебування людей гучномовці, онлайн-радіо й FM-радіо. Перелік частот оприлюднений на сайті Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА.