ВАКЦИНУЙТЕСЯ ТА ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ ВІД ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ COVID-19, ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ ТА СМЕРТІ

Дата: 25.10.2021 08:51

Вакцинуйтеся та захистіть себе та своїх близьких від важкого перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті

В Україні доступні 3 вакцини – AstraZeneca, Comirnaty/Pfizer та CoronaVac/Sinovac.

Центри та пункти вакцинації знаходяться поблизу вас. Шукайте перелік на https://list.covid19.gov.ua.

Після вакцинації імунна система вибудовує захист. Тому реакції після щеплення є нормальними для вашого організму. Не хвилюйтеся, якщо ви відчули:

? почервоніння, біль, набряк у місці ін'єкції

? підвищення температури

? втому

? головний біль

? озноб чи лихоманку

? біль у м'язах чи суглобах

? біль у животі, нудоту

? сонливість чи безсоння

? запаморочення

Такі реакції минають за кілька днів. Якщо ці симптоми не минули або посилилися, зверніться до сімейного лікаря.

Вакцинація запобігає тяжкому перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті і рятує ваше життя!Потурбуйтеся про те, чи вакциновані ваші близькі люди літнього віку. Адже вони у групі ризику! Прийдіть на вакцинацію разом із ними та допоможіть їм захистити себе.

додаок