ОЛЕГ СИНЄГУБОВ: «НА РЕМОНТ ДВОХ МІСЦЕВИХ ДОРІГ ЗАЛУЧИМО 270 МЛН ГРН ІНВЕСТИЦІЙ ДЕРЖАВНОГО БАНКУ»

Дата: 21.10.2021 14:46

Олег Синєгубов: «На ремонт двох місцевих доріг залучимо 270 млн грн інвестицій державного банку»

Полтавська Олег Синєгубов: Нове приймальне відділення у 1-й міській лікарні Полтави стане найпотужнішим в області після «Великого будівництва» ОДА планує додатково залучити 270 млн грн інвестиції з державного банку для ремонту двох місцевих доріг. 21 жовтня таке рішення підтримали депутати на пленарному засіданні сьомої позачергової сесії Полтавської обласної ради.

«У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжуємо комплексний ремонт доріг на Полтавщині. Плануємо додатково залучити 270 млн грн інвестицій із державного банку для продовження ремонту двох місцевих доріг. 90 млн грн направимо на ділянку автошляху Білопілля – Гадяч у межах Полтавщини та 180 млн грн – на ділянку дороги Мала Рублівка – Рунівщина», – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, Полтавщина – перша область, яка торік залучила інвестиції державного банку на ремонт місцевого автошляху  Чорнух – Лубни. Завдяки таким інвестиціям всього за рік запустили рух новим асфальтом на всіх 35 км дороги.