ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ДИКАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІМЕНІ М.В. ГОГОЛЯ ВІДРЕМОНТОВАНО НА 80%

Дата: 20.10.2021 11:33

Велике Будівництво: Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя  відремонтовано на  80%

У селищі Диканька Миргородського району у межах програми Президента  України Володимира Зеленського "Велике будівництво" триває реконструкція будівлі Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя.

Наразі на об’єкті вже виконується низка внутрішніх робіт: прокладка електромереж, облаштування системи опалення, монтаж підвісних стель, проведення оздоблювальних робіт. Будівельна готовність об’єкту становить 80%. Для дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, задля забезпечення доступності, передбачено спорудження пандусу та встановлення ліфту.

Нагадаємо, у будівлі вищевказаного навчального закладу, в межах проєкту раніше вже були замінені вікна і двері, утеплено фасад. У 2021 році роботи фінансуються за кошти НКПВУ та з обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість проєкту становить 49,3 млн грн..