A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

ФК «ВОРСКЛА» ДАРУЄ ЩЕ ТИСЯЧУ КВИТКІВ НА МАТЧ ІЗ «ШАХТАРЕМ» ЗА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19

Дата: 20.10.2021 10:15
Кількість переглядів: 67

ФК «Ворскла» дарує ще тисячу квитків на матч із «Шахтарем» за вакцинацію від COVID-19

 

Із 20 по 23 жовтня, зробивши щеплення у центрах чи пунктах вакцинації в Полтаві, всі охочі зможуть отримати квитки на матч 12 туру УПЛ «Ворскла» – «Шахтар», який відбудеться 23 жовтня на стадіоні «Ворскла».

«ФК «Ворскла» не вперше долучається до підтримки вакцинальної кампанії від COVID-19. У серпні клуб подарував полтавцям дві тисячі квитків. Цього разу планували виділити таку ж кількість, а тепер додали ще тисячу. Тобто загалом на матч із «Шахтарем» ворскляни дарують три тисячі квитків. Можливість їх отримати є від сьогодні, 20 жовтня, і до суботи, 23 жовтня, включно», – розповіла регіональний координатор із вакцинації Людмила Бахмат.

Вакцинація – єдиний спосіб захиститися від COVID-19. Адреси пунктів та центрів вакцинації за посиланням: https://bit.ly/3jcY86v.

«Виділяючи безкоштовні квитки на свої матчі, ФК «Вокрскла» підтримує вакцинальну кампанію в регіоні. При проведені таких акцій кількість охочих вакцинуватися значно збільшується. Команда регіональних кординаторів із вакцинації дякує за допомогу в реалізації роботи», – додала Людмила Бахмат. 

Нагадаємо, що зараз Полтавщина перебуває в «жовтій» карантинній зоні. У ній забороняється:

проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території; 

заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць;

заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів;

дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б однією дозою персоналу. В іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі.

Водночас обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть «жовтий» чи «зелений» COVID-сертифікат.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора