НА ПОЛТАВЩИНІ 100% ЦНАПІВ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПОСЛУГУ ДІЯ.QR

Дата: 20.10.2021 10:14

На Полтавщині 100% ЦНАПів використовують послугу Дія.QR

У кожному центрі надання адміністративних послуг Полтавщини працює шеринг документів через Дію. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

«Завітайте у ЦНАП та отримайте державні послуги, використовуючи електронний паспорт у Дії. Через Дія.QR можна шерити ID-картку, закордонний паспорт, картку платника податків, свідоцтво про народження та довідку внутрішньо переміщеної особи», – розповів Ігор Панченко.

Скористатися послугою Дія.QR просто, для цього потрібно відсканувати QR-код, щоб поділитися цифровою копією та підтвердити запит на передачу своїх даних у застосунку.

«Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із вашою адресою. Вам просто потрібно натиснути «Надіслати»», – додав CDTO Полтавщини.

Більше про Дія.QR ви можете дізнатися тут: https://diia.gov.ua/services/diyaqr.