РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЛІ ПІД МУЗЕЙ-ЗАПОВІДНИК «БІЛЬСЬК»: БУДІВЕЛЬНА ГОТОВНІСТЬ ОБ’ЄКТУ СКЛАДАЄ 45%

Дата: 20.10.2021 10:12

Реконструкція будівлі під музей-заповідник «Більськ»: будівельна готовність  об’єкту складає 45%

У селі Більськ Котелевського району продовжується реконструкція нежитлового приміщення під музей КУ «Історико-культурний заповідник «Більськ».

«Наразі на об’єкті продовжуються ремонтні роботи. Виконується  кладка цегляних стін з одночасним їх підсиленням металевим каркасом. Облаштовується підлога, прокладається  каналізаційна мережа. Будівельна готовність об’єкту наразі становить 45%, - розповіла заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко. – Реконструкція будівлі є вкрай необхідною, адже у  приміщенні майбутнього музею планують облаштувати спеціальні кімнати для зберігання археологічних знахідок, яких у заповіднику понад 15 тисяч.  Також тут буде створено кімнату для проведення реставраційних робіт. Музей матиме бібліотеку та власний архів».

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість проєкту – 32,7 млн грн. Демонтажні роботи розпочались у березні 2021 року. Об’єкт планують здати в експлуатацію 2022 року. Роботи проводяться у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».