У ДЕМИДІВЦІ ЗАВЕРШУЮТЬ РЕКОНСТРУКЦІЮ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ

Дата: 19.10.2021 13:45

У Демидівці завершують реконструкцію спортивного залу

У Демидівці Решетилівської громади добігає кінця будівництво спортивного залу для місцевої школи. Роботи тривають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Вже побудований металевий каркас та перекриття, покрівлю, влаштували водопостачання й відведення, обладнали душові та вбиральні. Нині тривають роботи всередині, благоустрій території, підготовка до монтажу котельні.

Фінансування будівництва у 2021 році з ДФРР та з бюджету Решетилівської територіальної громади.

Будівельна готовність об’єкту – 99%. У Демидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються 103 учні, повноцінного приміщення для занять фізкультурою немає, тому після завершення будівництва саме тут проходитимуть уроки фізвиховання учнів та діятимуть спортивні секції.